Skip links

Vinyax

Kurumsal Çözümler

Sektörel Çözümler

Vinyax

Vinyax-EMT

Vinyax platformunda yer alan bu çözüm E-Mutabakat(EMT) işlemlerini hızlı, güvenilir ve kolayca yapmayı ve takip etmeyi sağlamak üzere geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden ERP’den ya da başka sistemlerden alınacak müşteri-satıcı mutabakatları otomatik olarak mail ile gönderilebilmektedir. Uygulama dönem bazlı cari mutabakatı ve BA-BS mutabakatlarının ayrı ayrı yapılabilmesine imkan sağlamaktadır. Ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ile gönderilen, onaylanan, reddedilen mutabakatlar kolayca filtrelenip raporlanabilmektedir.

Vinyax-SBO

Sorun Bildirim Ortamı(SBO) platformu mevcutta Vinya ve müşterileri arasında sorun bildirimi ve geliştirme taleplerinin takibi için aktif olarak kullanılmaktadır. Bu platform üzerinde kullanıcılar taleplerini detaylı olarak dosyalar da ekleyerek iletebilmektedirler. İletilen sorun ya da geliştirmelerin süreçsel takibi de bu ortamda detaylı olarak yapılabilmekte ve istenildiğinde geçmişteki yazışma ve bildirimler de görülebilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına istinaden kendi şirketleri içinde kullanmak üzere talep-sorun bildirim ortamı olarak kullanılma sunulabilecek bir çözümdür.

Vinyax-ISG

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) modülü üzerinde şirketlerin konum bazlı çalışan, eğitim, koruyucu ekipman ve belgeleri takip etmek üzerine kullanabilecekleri bir üründür. Bu üründe konumların NACE kodlarına istinaden belirlenen tehlike sınıflarına göre yasal zorunluluklar(ekip sayıları, eğitim süreleri v.b) otomatik olarak program tarafından kullanıcıya gösterilir.

Türkiye’nin Önde Gelen Firmalarının Tercih Ettiği Business Central’ı 15 Gün Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Deneyin