Vinya Kimdir ?

   Vinya Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. olarak farklı sektörlerden gelen bilgi birikimlerimizi sizlerle 2015'ten beri paylaşmak adına buradayız. Firmamız Microsoft Dynamics Navision ERP uygulaması konusunda uzmanlaşmış ekibiyle projeler yürütmektedir. Kayıtlı Microsoft Partner’ı olarak çalışmakta olan firmamız; bugüne kadar farklı firmalarda 40’ın üzerinde büyüklü küçüklü ERP projesinin yanı sıra, Navision’ın Türkiye Lokalizasyonu projesini de başarı ile tamamlayan ekibimizle faaliyet göstermektedir. ERP çalışmalarımızın yanı sıra süreç danışmanlığı hizmeti de vererek, müşterilerimize ihtiyaçlarını gidermekte yardımcı olmaktayız.

   Bugüne kadar yürüttüğümüz projeler içerisinde, kira ödemelerinin ve zamlarının otomatik olarak hesaplanarak oluşturulduğu ve muhasebeleştirildiği varlık yönetim projemizden, hayvansal üretime dair maliyetleri hayvan başına ve farklı maliyet kalemleri detayında takip ettiğimiz projelerimize, ambar ve lojistik süreçlerinin hatasız takibi projemizden, el terminalleri ile tamamen entegre çalışan ERP projemize kadar birçok farklı çözümümüz bulunmaktadır. Bunların yanı sıra e-fatura ve e-defter mükellefi olan müşterilerimiz için ERP üzerinde geliştirilmiş ve paket halinde uyarladığımız, birden fazla entegratör ile ayrı ayrı ürettiğimiz e-fatura, e-defter ve e-arşiv yazılım çözümlerimiz bulunmaktadır.

Misyon & Vizyon

   Tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir hizmet sunmak adına bir aradayız.
  Farklı sektörlerden gelen iş bilgisi ve tecrübesini kullanarak, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda güncel, kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı yazılım ve danışmanlık çözümleri sunmak.
  Şirket işleyişlerini geliştirerek, vizyonunuza bir adım daha yaklaşmanızı sağlamak.